NewChicago

  • Košice
  • Poprad
  • Spišská Nová Ves
  • veselá krčma
  • pub

Oslavy a teambuildingy

Dohodnúť program s väčšou partiou nie je len tak. Už sme to zažili aj my. “Ja chcem ísť na pivo, ja zas na miešaný drink! Ale ja sa chcem poriadne zabaviť ľudia!” Nie nadarmo sa hovorí: sto ľudí, sto chutí.

Pre každého niečo

Oslavuješ narodeniny? Plánuješ teambuilding s kolegami z práce? Alebo chceš niekomu prichystať nezabudnuteľnú rozlúčku so slobodou?

Ak už je predmet programu akýkoľvek, naše New Chicago bary sú tým pravým miestom na zábavu. Od kvalitne načapovaného piva, cez ponuku alko/nealko drinkov až po rôzne spoločenské hry a herné stroje si tu príde na svoje naozaj každý. Netreba zabúdať na konzoly PS5 a Xbox series!
Bojíš sa, že sa ti nebude páčiť hudba v bare? Máme pre teba riešenie: Jednoducho si v jukeboxe vyber svoje obľúbené pesničky a pusti ich naplno.

Na čo sa u nás môžeš tešiť?

Väčšie súkromie? Žiaden problém!

Pokiaľ chceš mať “súkromnú párty” ponúkame ti naše exkluzívne VIP miestnosti. Všetko, čo k zábave potrebuješ nájdeš aj tam.

Stačí si len dopredu rezervovať termín, zaplatiť 100€ zálohu a vopred urobiť objednávku. V prípade rezervácie v Poprade je minimálna hodnota objednávky 100€, v Košiciach 200€ . Naši ochotní a skvelí čašníci ti všetko prichystajú skôr než dorazíš s partiou na miesto a zábava sa môže začať.
Vieš o tom, že keď si objednáš celú fľašu, automaticky dostaneš zľavu 10%?

Čo ponúka VIP room v Košiciach?

0
Kapacita
Jukebox
Spoločenské hry
Airhockey
PS4
Šípky
Arcade machine
Kalčeto

Čo ponúka VIP room v Poprade?

0
Kapacita
Bluetooth reproduktor
Spoločenské hry
Xbox 360 a PS4
Šípky
Kalčeto

Tak čo, budú to tvoje narodeniny, ktoré u nás najbližšie osláviš? Alebo teambuilding s kolegami, či súkromná párty so spolužiakmi? Nech plánuješ čokoľvek, tešíme sa na teba!

Stôl alebo VIP miestnosť si môžeš zarezervovať telefonicky alebo správou cez messenger. 

Plánuješ firemný teambuilding a chcel by si to na faktúru? Radi ti vyhovieme, len nás nezabudni vopred informovať.

Potrebuješ viac informácii o našich prevádzkach? 

Táto stránka používa súbory cookies. Návštevou nášho webu súhlasíte so spracovaním osobných údajov.